Close

Pan od Listew to nowoczesne podejście do sztukaterii poparte wieloletnim doświadczeniem.

Screenshot 2022-01-27 at 15-47-54 Sketch - iPad Pro 11″

Pan od Listew to nowoczesne podejście do sztukaterii poparte wieloletnim doświadczeniem.

 

Nasze produkty odpowiadają na indywidualne zapotrzebowania klientów. Szeroki asortyment pozwala wpasować się w oczekiwania. Odpowiadamy na wysublimowane gusta naszych klientów. Doradzamy na każdym etapie sprzedaży od specjalistycznego doradztwa po inspiracyjną dawkę. Mamy duże doświadczenie, wiedzę oraz rozeznanie w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Idziemy z duchem czasu, jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi, trendami.

Aranżacje wnętrz, różne style mieszkań nie stanowią dla nas przeszkody, traktujemy je jako wyzwania, którym dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy praktycznej jesteśmy w stanie sprostać.

Gama produktów, które oferujemy, zaspakaja potrzeby każdego odbiorcy. Posiadamy w ofercie sztukaterię i listwy przypodłogowe pasujące do wnętrz urządzonych klasycznie i nowocześnie.

Co nam przyświeca?

praktyka-i-estetyka

Praktyka i estetyka

Mieszkanie to azyl, miejsce wypoczynku. Ważne, żeby zadbać o to, żeby każdy element wykończeniowy stanowił integralne spoiwo, które nie tylko jest funkcjonalne, ale wizualnie zachowane w najwyższej estetyce.

trwałosc-i-wysoka-jakosc

Trwałość i wysoka jakość

Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Mamy na uwadze, że dom to miejsce codziennego użytku, dlatego ma być odporne na eksploatacje i wytrzymałe.

ochrona-srodowiska

Ochrona środowiska

Przez dobór produktów najwyższej jakości dbamy o zdrowie i samopoczucie naszych klientów. Wybieramy produkty, które nie wydzielają substancji chemicznych, ponieważ jesteśmy świadomi wpływu tworzyw sztucznych na środowisko naturalne.

sty-i-design

Styl i design

Pracując z architektami, dekoratorami wnętrz staramy się, aby nasze produkty wpisywały się w aktualne trendy. Gusta naszych klientów kreują nasz asortyment, dlatego potrafimy wpasować w mocno nowoczesny wystrój, jak i klasyczny. Posiadamy produkty dla miłośników wielu stylów, od rustykalnego po skandynawski.

Screenshot 2022-01-27 at 15-48-02 Sketch - iPad Pro 11″

W naszej ofercie znajdziesz produkty najlepszych producentów

— Najlepsza jakość

Starannie selekcjonujemy produkty, by nasza oferta usatysfakcjonowała nawet najbardziej wymagających klientów.

Logo Mardom Decor_NEW
creativa logo
logo_europlast